Let op! Tijdens de vakantie periode heeft de winkel aangepaste openingstijden.

Aangepaste openingstijden tijdens de Vakantie

Gepubliceerd op 19 juli 2021 om 12:01

De vakantieperiode is begonnen. Dit betekent dat veel mensen op vakantie zijn of gaan. Ook ons team zal in deze periode gaan genieten van een welverdiende vakantie. Hierom hebben wij ervoor gekozen om de openingstijden van de winkel aan te passen. Jaarlijks passen wij ten tijde van de schoolvakanties de openingstijden van de winkel aan om zo ons team geruim de kans te geven om er even lekker tussenuit te gaan. 

De onderstaande openingstijden zullen tot de start van het nieuwe schooljaar van kracht blijven. Verder blijven al onze diensten hetzelfde, een afspraak bij u thuis is daarom gewoon nog mogelijk. 

Wilt u graag uw computer/laptop langsbrengen of een afspraak maken. Twijfel dan niet en neem direct contact op. 

 

Tel: 038-3336124
Mail: info@vrcd.nl

 

 


« 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.